Vše o leštění a broušení

Naše stránky Leštění.cz se specializují na poskytování informací o leštění, broušení, brusivu a další nástrojích pro dosažení dokonalého lesku. Dozvíte se vše o použití různých druhů brusiva a ještě mnohem více.

Řasené a skládané leštící kotouče

Řasené a skládané leštící kotoučeŘasené a skládané leštící kotouče jsou vhodné pro leštění povrchů citlivých na teplo. Díky nařasení tkaniny jsou tyto kotouče schopné účinně regulovat chlazení, a proto jsou ideální například pro leštění karoserie, plexiskla či laku. Skládané kotouče k leštění plexiskla nebo karoserie jsou vyrobeny buď z 100% bavlny nebo směsi bavlny a sisalu. Kvůli tuhosti doporučujeme skládané a řasené kotouče použít pro strojní leštění laku a jiných teplocitlivých povrchů.


Výborných výsledků dosahují řasené a skládané leštící kotouče při předlešťování kovů a galvanických povrchů. Těmito kotouči dosáhnete při leštění plexiskla, karoserie nebo laku vysokého lesku ve velmi krátkém čase, bez jakýchkoliv obav z poškození. Leštící kotouče mají zpravidla průměr v rozmezí od 80 do 600 mm, tloušťka kotoučů se pohybuje od 10 do 35 mm. Průměr vnitřního prostoru je závislý na typu a výrobci. Leštění laku a profesionální leštění karoserie je s těmito kotouči rychlé a jednoduché.

VÍCE INFORMACÍ

Sdílet