Vše o leštění a broušení

Naše stránky Leštění.cz se specializují na poskytování informací o leštění, broušení, brusivu a další nástrojích pro dosažení dokonalého lesku. Dozvíte se vše o použití různých druhů brusiva a ještě mnohem více.

Bavlněné a látkové kotouče

Bavlněné leštící kotoučeBavlněné a látkové kotouče se používají především na předleštění a finální leštění dřeva a plastu, ale také kovů a hliníkových slitin. K jemnému předleštění dřeva a plastu jsou nejvhodnější damaškové leštící kotouče, ke konečnému leštění plastu, kovu i dřeva pak počesané flanelové kotouče. Většina typů leštících kotoučů je vhodných na nerez, kovy, hliníkové slitiny, mosaz a barevné kovy, vždy samozřejmě s ohledem na potřebnou hrubost kotouče. Leštění plastu a dřeva je však specifickou činností, proto vždy vybírejte kotouče k tomu určené.

 

Kvalitní bavlněné a látkové leštící kotouče vám zpříjemní leštění plastu a dřeva, ale především nejrůznějších kovů a slitin. Při leštění dřeva a plastu bavlněnými kotouči nezapomínejte ani na leštící pasty, které vám práci usnadní. V dnešní době naleznete na trhu několik typů bavlněných a látkových kotoučů různých velikostí vhodných na rozdílné povrchy, od leštění plastů, kovů a slitin až po finální leštění dřeva či nerezu.

VÍCE INFORMACÍ

Sdílet